HİZMETLERİMİZ
Boyun Fıtığı Tedavisi
Boyun fıtığı, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi sonucu kola gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir. Mavi renkte gösterilen kıkırdak koparak sinirin altına girer ve baskı yapmaya başlar.

Hastalar tek taraflı koluna doğru yayılan bir ağrıdan şikayet ederler. Ağrı parmak uçlarına kadar yayılır ve uyuşma ile beraber olabilir. Ağrının yayıldığı kolda kuvvet kaybı olabilir. Hastalar ellerine aldıkları ağır cisimleri yere düşürmekten şikayet ederler. Ağrı özellikle gece uykuda aşırı derecede artar.

Kayseri'de masajla tıbbi boyun fıtığı tedavisini yapan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Canazü Tedavi Merkezi yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile boyun fıtığı bulunan bölgede kan damarlarındaki kan akışının hızlanmasını sağlamaktadır. Boyun fıtığının tedavi yöntemlerinden biri de masajla tedavidir. Masajla tedavi yöntemi ameliyatla tedaviden daha çok tercih edilmektedir.

Canazü Tedavi Merkezinde, boyun fıtığı tedavisi için, deneyimli uzman masörümüz Yaşar BARIŞ, rahatsızlık duyduğunuz bölgeye masaj uygulayarak ağrılarınızı kontrol altına alabilmekte ve masajla tıbbi tedavi yapmaktadır. Çeşitli ağrılar ve stresli günleriniz için masaj tedavisi uygulayabilir ağrılarınızda azalma ve rahatlama hissedebilirsiniz.

Ağrısız ve Sızısız Günler İçin:
- Sıklıkla masaj egzersizleri gerçekleştirin.
- Hem bedensel hem de zihinsel olarak kendinize dinlenecek zaman ayırın.
- Dengeli ve doğal beslenmeye özen gösterin, kilonuzu koruyun.
- Mümkün olduğunca bedenen ve zihnen hareketli olun.
- Sigara kullanmayın.
- Masa başında çalışıyorsanız, sık sık kısa mola verin ve masa başı egzersizleri yapın.

Sizde Boyun Fıtığı Masajımızla Tanışmak İçin Kayseri Canazü Tedavi Merkeziyle İletişime Geçiniz.